Продавець БРАНД ТРЕЙД розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
32 відгуків
promo_banner
Впровадження і розробка систем гасіння
+380 (68) 535-90-01Проектний відділ
+380 (66) 558-72-60СІЗ та протипожежне обладнання
+380 (68) 905-38-85Перезаряджання вогнегасників
Додати відгук

Вогнегасники порошкові

Вогнегасники використовують для первинного усунення загорянь. Вони необхідні для купірування вогню до прибуття пожежних розрахунків, врятування життя людей та мінімізації матеріальних збитків. У нашому магазині у продажу представлені вогнегасники різних типів. Вони відрізняються вартістю, способом експлуатації і технічними характеристиками.

Види вогнегасників та сфери їх застосування

При боротьбі з різними класами пожеж використовуються певні види вогнегасників. За типом огнетущащего речовини класифікуються на кілька груп:

  1. Порошкові (ОП) пересувного і переносного типу.
  2. Вуглекислотні (ОУ) з маркуванням, що означає обсяг балона.
  3. Повітряно-пінні (ОВП).
  4. Повітряно-емульсійні (ОВЕ).

 

Вогнегасники, заправлені вуглекислотою, що застосовуються при боротьбі з вогнем в приміщеннях, де є крихкі або цінні речі: бібліотеки, склади, музеї, виробничі цехи. Ними оснащують легковий і вантажний транспорт.

Порошкові вогнегасники належать до групі універсальних засобів безпеки. Моделями з порошковим зарядом оснащують житлові і комерційні приміщення, склади та виробничі цехи.

Повітряно-пінні використовуються для гасіння легко займистих конструкцій всередині приміщень. Функцію вогнегасної речовини в них виконує вода, тому ОВП не використовуються для боротьби з пожежами на електростанціях і лужних речовин.

Повітряно-емульсійні вогнегасники призначені для боротьби з пожежами в великих приміщеннях. Вони працюють в безпечному для людей режимі і не погіршують видимість при гасінні вогню. З їх допомогою можна гасити легкозаймисті рідини, органічні речовини. ОВЕ використовуються для боротьби з загоряннями на електроустановках.

Класи пожежі

Для гасіння пожеж використовуються різноманітні види моделей:

  • А (тверді горючі предмети)   ОВП.
  •  (горючі рідини)   ОУ, ГВП.
  • З (газоподібні речовини)   ОУ.
  • Е (електроустановки)   ОУ.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner