Продавець БРАНД ТРЕЙД розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
33 відгуків
promo_banner
Впровадження і розробка систем гасіння
+380 (68) 535-90-01Проектний відділ
+380 (66) 558-72-60СІЗ та протипожежне обладнання
+380 (68) 905-38-85Перезаряджання вогнегасників
Додати відгук

Підготовка до перевірки пожежного нагляду

Перевірки протипожежного захисту – дії роботодавця Брандтрейд


Про суть протипожежного захисту ми дізнаємося зазвичай тоді, коли стикаємося вже з наслідками пожеж. Знищені документи, залиті поли - це тільки деякі втрати, пов'язані з пожежею на підприємстві. Втрати матеріальні і, особливо, пряма загроза життю людей. Потрібно усвідомити, наскільки важливим і актуальним є збереження необхідного рівня пожежної безпеки, що забезпечує нормальну і безпечну роботу.

Підготовка до перевірки пожежного нагляду
Варто пам'ятати,
що якість і ефективність діяльності в галузі пожежної безпеки залежить, насамперед, від поведінки людини. Про правильної захист від пожеж свідчить не тільки наявність фінансових коштів на ці цілі, але і свідомість суб'єктів, на яких покладено законом відповідальність за захист від загрози пожежі або іншої місцевої загрози, а також за здійснення діяльності в організаційній сфері.

 

Пожежі і загрози, пов'язані з ними, ставляться до кожної сфери життя, в кожній групі будівель, будівельних об'єктів і територій, в межах яких знаходиться легковоспламеняемый оброблюваний матеріал і де виникають чинники, здатні ініціювати неконтрольовані явища горіння.

Виконувати основний спектр заходів, пов'язаних з протипожежною охороною зобов'язаний або власник, керівник або, відповідно сфері цивільно-правового договору, будь-який інший користувач об'єкта (закон від 24 серпня 1991 року. про протипожежного захисту).

Документи з пожежної безпеки
Це означає, що цей обов'язок поширюється на:
  • дотримання протипожежних вимог, техніко-будівельних, настановних і технологічних;
  • обладнання будівлі, будівельного об'єкта або місцевості необхідними протипожежними пристроями і вогнегасниками;
  • забезпечення технічного обслуговування і ремонту обладнання пожежогасіння та вогнегасників таким чином, щоб гарантувати їх безперебійну і надійну роботу;
  • забезпечення особам, які проживають у будівлі, об'єкті будівництва або на території, безпеку і можливість евакуації;
  • підготовка будівлі, будівельного об'єкта або місцевості для проведення рятувальної операції;
  • ознайомлення працівників з протипожежними правилами;
  • визначення способів поведінки при виникненні пожежі, стихійного лиха або іншої місцевого загрози.

 

ВАЖЛИВО!

Відсутність в угоді положень, що визначають відповідальність за пожежну безпеку, укладених між законом, юридичною особою та іншою юридичною особою, які фактично використовують будівлі або місцевості, автоматично переносить відповідальність за протипожежну захист на його власника.

Незважаючи на чітко та однозначно визначені обов'язки, що випливають із закону про протипожежного захисту, виконання їх створює багато труднощів. Це часто відбувається через брак знань або фінансових обмежень, і що найгірше – з небажання робити які-небудь дії.

підготовка до перевірки пожежного нагляду
РАДА!

Для того, щоб здійснювати правильний контроль за станом протипожежного захисту, варто оцінити фактичний стан безпеки з точки зору клієнта, покупця або гостя. Часто це дозволяє виявити реальні погрози.

Щоденна робота і перебування в знайомому, здавалося б, будівлі в якомусь сенсі "під наркозом" і послаблює здібності сприйняття загроз. Ми щодня проходимо повз запасних виходів і зовсім не замислюємося про їх стан, але в моменти небезпеки дуже важливо щоб вони були повністю функціональні і доступні.

Регулярні періодичні технічні огляди та технічне обслуговування засобів пожежної безпеки не тільки необхідні для їх експлуатації в разі пожежі, а також є необхідною попередньою умовою. Періодичні технічні огляди та технічне обслуговування необхідні для відповідності нормативним вимогам, викладеним у нормах і законах, а також вимогам страховиків. Регулярні технічні огляди систем протипожежного захисту і протипожежного устаткування повинні бути доповнені протоколом і записом в керівництві по експлуатації системи.

Внутрішній контроль повинен включати дві фази:

  • ведення місцевої документації;
  • аналіз, пов'язаний з поточною експлуатацією об'єкта.

На їх основі можна визначити, чи були порушені умови пожежної безпеки, а також визначити потенційні джерела пожежі або вибуху. Варто взяти до уваги оцінку найбільш важливих аспектів профілактики пожежної, тобто: умови евакуації людей, ефективність, технічну і функціональну готовність пристроїв пожежогасіння та вогнегасників і технічний стан установки комерційного об'єкта. Не слід забувати також про аналіз підготовки робочих місць з точки зору як організації до дій у разі пожежі погроз та інших місцевих жителів, наприклад, будівельних, терористичних, хімічних і т. д.

 

Регулярні періодичні технічні огляди та технічне обслуговування засобів пожежної безпеки не тільки необхідні для їх експлуатації в разі пожежі, а також є необхідною попередньою умовою. Періодичні технічні огляди та технічне обслуговування необхідні для відповідності нормативним вимогам, викладеним у нормах і законах, а також вимогам страховиків. Регулярні технічні огляди систем протипожежного захисту і протипожежного устаткування повинні бути доповнені протоколом і записом в керівництві по експлуатації системи.

Телефонуйте! Ми вирішуємо будь-які питання і проблеми з МНС України!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner