Продавець БРАНД ТРЕЙД розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
32 відгуків
promo_banner
Впровадження і розробка систем гасіння
+380 (68) 535-90-01Проектний відділ
+380 (66) 558-72-60СІЗ та протипожежне обладнання
+380 (68) 905-38-85Перезаряджання вогнегасників
Додати відгук

Визначення категорії приміщень за вибухопожежною та пожежною безопасност

Існує п'ять класів вогнестійкості в будівлі, позначеному літерами A, B, C, D, E. Клас вогнестійкості будівлі, відповідний вимогам класу вогню, а також умови ступеня пожежі поширення вогню.

категорії приміщень пожаоопасности

ВОГНЕСТІЙКІСТЬ - це здатність будівельного елемента відповідати певним умовам пожежі. Рейтинг вогнестійкості виражається в хвилинах від початку пожежі до моменту, коли будівельний елемент відповідає одному з трьох критичних критеріїв: - вогнестійкість R - вогнестійкість E - протипожежна ізоляція I.

ПОЖЕЖНА ЕФЕКТИВНІСТЬ (R) - це умова, при якому контрольний елемент більше не виконує своє навантаження із-за механічного пошкодження, втрати стійкості, перетинання меж переміщення або деформації.

ПОЖЕЖНА БОРОТЬБА (E) - це стан, в якому випробуваний елемент більше не виконує свою розподільчу функцію з-за появи полум'я, тріщин, перевищують граничні значення, за які випаровуються гази або випробувальний елемент від будівництва.

ПОЖЕЖНА ІЗОЛЯЦІЯ (I) - це стан, в якому випробувальний елемент більше не задовольняє функції поділу в результаті перевищення невизначеною граничної температури на поверхні.

Клас вогнестійкості - одиниця вимірювання - це час у хвилинах, а вогнестійкість окремих будівельних елементів визначається двома або трьома критеріями: вогнестійкість R, вогнестійкість E, вогнестійкість I, наприклад REI120, EI30.

Клас пожежогасіння будівельних виробів визначається на основі досліджень і оцінки результатів у відповідності зі стандартами, поширеними для всіх країн. Класифікація пожежі матеріалу повинна бути належним чином маркована на етикетці.

Згідно стандарту для будівельних виробів передбачено 7 основних класів: A1, A2, B, C, D, E, F, за винятком того, що для класів поверхів вони позначаються як: A1 fl , A2 fl , B fl , C fl , D fl , E fl , F fl . Euroclass являє собою комбінацію з трьох знаків: базовий і двох додаткових класів. Найважливіший з них - основний євроклас продукту , який вказує, як продукт сприяє розвитку вогню , тобто скільки енергії матеріал додає до вогню.

Найбільш безпечними є будівельні матеріали з маркуванням A1 , далі - класи A2 і B. Продукти в класах C, D, E і F можуть призводити до переповнення, тобто швидкого вибуху вогню, а потім до швидкого підвищення температури. Тому використання продуктів класу C, D, E або F має бути обмежена.

Що стосується додаткових класів, то вони позначаються літерами: sid . Символ s характеризує, скільки диму виробляє будівельний матеріал. Найбільш небезпечними є продукти, позначені як s2 або s3 , оскільки вони виробляють інтенсивний дим. Позначення D належить до утворення гарячих крапель або відходів при спалюванні продукту. Освіта палаючих крапель або відходів може призвести до того, що вогонь буде транспортуватися в місця, розташовані далеко від його джерела.

Euroclass властивості Спалах під час тесту RCT Приклади продуктів
A1 негорючий немає спалаху, мін. значення теплоти згоряння бетон, сталь, кам'яна вата, скловата
A2 негорючий відсутність перегорання, низьке значення теплоти згоряння гіпсокартон, мінеральна вата з високою щільністю, високий вміст зв'язуючого
В займистість з невеликим полум'ям протягом 60 с Fs <150 мм, обмежену участь у пожежі немає переповнення Твердий ПВХ
З займистість з невеликим полум'ям протягом 60 с Fs <150 мм, обмежене, але помітну участь у пожежі спалах не раніше, ніж через 10 хвилин при 300 кВт деякі пінополіуретани (БЕНКЕТ), гіпсокартон з паперовими шпалерами / td>
D займистість з невеликим полум'ям протягом 60 с Fs <150 мм, значний внесок у пожежу перегорання не раніше, ніж через 2 хвилини при тепловому потоці 100 кВт більшість пінополіуретанів (БЕНКЕТ), дерево без захисту
Е займистість з невеликим полум'ям протягом 20 с Fs <150 мм, дуже висока частка у вогні спалах до 2 хв при 100 кВт спінені пластмаси зі зниженою займистістю, спінений полістирол, PU (PIR) з додаванням антипіренів
F дуже велика частка у вогні або відсутність вимог не перевірені або не відповідають ніяким критеріям спінені пластмаси

 

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner