Продавець БРАНД ТРЕЙД розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
33 відгуків
promo_banner
Впровадження і розробка систем гасіння
+380 (68) 535-90-01Проектний відділ
+380 (66) 558-72-60СІЗ та протипожежне обладнання
+380 (68) 905-38-85Перезаряджання вогнегасників
Додати відгук

Перезарядка вогнегасників

ТОВ «Брандтрейд» пропонує професійні послуги з перезарядки вогнегасників в Харкові.

Ми працюємо з порошковими, повітряно-пінними, вуглекислотними, водними, хладоновыми, повітряно-емульсійними пристроями. Діяльність з обслуговування та заправки вогнегасників ліцензована МНС України і відповідає вимогам пожежної безпеки

У нашому штаті – атестовані фахівці, що проводять такі види робіт:

  • перевірка маси заряду вогнегасника;
  • гідравлічні випробування з метою перевірки герметичності та цілісності балонів;
  • ремонт вогнегасників в будь-якому стані та ін.

Ми проводимо візуальний огляд, вимірювання заряду шляхом зважування, дослідження із застосуванням манометра – все, що дозволить оцінити стан і герметичність вогнегасника. На підставі результатів огляду буде прийнято рішення про необхідність заміни вогнегасної речовини (ОТВ). Ціни на перезарядку вогнегасників залежать від типу пристрою і вказані в таблиці:

Терміни і періодичність перезарядки вогнегасників

Частота перезарядки вогнегасної речовини залежить від виду і умов експлуатації пристрою. Середня періодичність така:

  • для пінних і повітряно-порошкових – 1 раз на рік;
  • для порошкових – 1 раз на рік;
  • для вуглекислотних – 1 раз в рік.

Перезарядка вогнегасників

 

Терміни вказані у відповідності з нормами, прописаними в «Техніка пожежна. Вогнегасники. Вимоги до експлуатації». Якщо пристрій заправлено комбінованими розчинами, слід дотримуватися періодичність перевірки і заміни заряду, рекомендовану виробником.

Заправка вогнегасників проводиться в зазначені терміни, але в ряді випадків проводиться достроково. У разі часткового або повного витрачання заряду, із-за порушення герметичності корпусу, при виявленні пошкоджень балона, внаслідок негативних зовнішніх впливів доводиться заправляти пристрій до закінчення терміну придатності ОТВ.

Якщо вогнегасник перевозять в автомобілях, громадському або залізничному транспорті, він відчуває негативні впливи: піддається сильним вібрацій, різкого нагріву і охолодження, ударам. В таких умовах експлуатації перевірку і перезаправку виробляють частіше – приблизно 1 раз в 1 рік (при перевезенні поза автосалону або кабіни МС – щорічно). Зверніться у ТОВ «Брандтрейд», і ми точно визначимо стан пристрою, необхідність його ремонту і обслуговування.

Переваги перезарядки вогнегасників у нас

   
  • Низька вартість зарядки вогнегасників

  • Знижки постійним і оптовим клієнтам

  • Гарантія на виконані роботи кожного замовника
  • Власне обладнання для технічного обслуговування

По техніці пожежної безпеки, вогнегасник обов'язковим на більшості виробничих підприємств, в місцях великого скупчення людей, в автомобілях і т. д. необхідно Законодавчо також дотримання пожежних норм і відстежується правильна установка вогнегасника та його справність. Пожежні служби проводять постійні перевірки.

 

Перевірка вогнегасників повинна проводиться щорічно. Їх необхідно оглянути, заправити (при необхідності), провести діагностику, при необхідності відремонтувати, пофарбувати (якщо трует фарбування) і т. д. Якщо в ході перевірки виявиться невиправна неиспраность (наприклад негерметичність корпусу) , він підлягає списанню і надалі утилізації.

В незалежності від того використовувався вогнегасник чи ні, його перезарядку необхідно проводити кожні п'ять років, так як речовина всередині балона має обмежений термін зберігання. У разі недотримання цього правила, є ймовірність того, що вогнегасник або не спрацює, або його робота виявиться марною. Забувши про своєчасну перезарядці, ви ризикуєте, в кращому випадку, отримати штраф від пожежної перевірки, а в гіршому - опинитися віч-на-віч з полум'ям, маючи в руках неробочий чи неефективний вогнегасник. У разі, якщо вогнегасник буде використана до закінчення терміну експлуатації, йому необхідна зарядка.

Вогнегасники в обов'язковому порядку необхідно перевіряти, заряджати, оновлювати. Все це можуть виконати тільки фахівці в спеціалізованих пунктах щорічного технічного обслуговування. Такі станції обов'язково повинні мати ліцензії МНС на проведення вищезазначених робіт.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner