Генератори вогнегасного аерозолю
Генератори вогнегасного аерозолю – ефективний засіб для усунення загорянь категорії А, В і С в закритих приміщеннях.
Принцип дії
Суть в тому, що в момент активізації обладнання згорає піротехнічний заряд, утворюючи потрібну порцію аерозолю. До складу вогнегасної речовини входять солі металів, які виконують роль інгібіторів – гальма для процесу горіння. У короткі терміни генератори здатні ліквідувати об'ємні загоряння, не завдаючи шкоди меблів, обладнання і людям.
Запускаються генератори як автоматично, так і за допомогою ручних пристроїв. Встановлюватися можуть на підлозі, стіні і стелі.
Чому Магазин Брандтрейд?
Тут ви знайдете широкий вибір генераторів і аксесуарів (кронштейнів, піропатронів, пускових пристроїв) від виробника і за його ціною. Термін реалізації замовлення – максимально короткий.
Аерозольне пожежогасіння, будучи порівняно молодим напрямком в сучасних технологіях пожежогасіння, на сьогоднішній день отримало великий розвиток і популярність завдяки цілому ряду очевидних переваг, серед яких:
- екологічна безпека;
- легкість монтажу і обслуговування;
- надійність роботи в екстремальних умовах;
- відсутність корозійного впливу на більшість матеріалів;
- відсутність шкідливого впливу на організм людини;
- висока ефективність при порівняно низькій вартості обладнання і монтажу.
Принцип гасіння пожежі за допомогою генераторів вогнегасного аерозолю полягає в наступному: при горінні деяких твердих композитних матеріалів всередині генератора аерозолю відбувається рясне виділення утворюється при горінні суміші газів і дрібнодисперсного порошку (найдрібніших частинок, які є продуктами горіння). Ця виділяється газово-пилова суміш (огнетушащий аерозоль) у вигляді щільного білого диму заповнює приміщення, що захищається, і зупиняє процеси горіння. Даний спосіб пожежогасіння є досить оригінальним: горіння зупиняється з допомогою горіння!
Робота генераторів звичайно триває 10 - 20 секунд, за цей короткий час огнетушащий аерозоль рівномірно заповнює весь об'єм захищуваного приміщення, поступово збільшуючи концентрацію вогнегасної складу в кожній точці доступного обсягу. Придостижении необхідної концентрації відбувається спочатку уповільнення, а потім і повна зупинка процесів горіння.
Заполнение помещения аэрозолем при этом практически не зависит от расположения самих генераторов. Где бы они не находились, огнетушащий аэрозоль воздействует на весь доступный объем. Именно поэтому специалисты относят ГОА к средствам так называемого "объемного" пожаротушения, а системы построенные на базе ГОА называют системами аэрозольного объемного пожаротушения (АОТ). Эффективность аэрозольного пожаротушения подтверждена многочисленными испытаниями.
Виробництвом генераторів вогнегасного аерозолю "Тор" і "Допінг" займається компанія "Системи пожежогасіння", що входить в асоціацію групи підприємств "Эпотос " і знаходиться р. в Санкт-Петербурзі. Компанія займається так само монтажем та обслуговуванням систем пожежогасіння на пасажирських і транспортних суднах річкового флоту. Отримати більш наочну інформацію про виробництво в Санкт-Петербурзі засобів об'ємного аерозольного пожежогасіння та їх застосування на судах річкового флоту ви зможете подивившись фільм "Генератори вогнегасного аерозолю ТОР".