Продавець БРАНД ТРЕЙД розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
32 відгуків
promo_banner
Впровадження і розробка систем гасіння
+380 (68) 535-90-01Проектний відділ
+380 (66) 558-72-60СІЗ та протипожежне обладнання
+380 (68) 905-38-85Перезаряджання вогнегасників
Додати відгук

Модулі порошкового пожежогасіння

Модуль порошкового пожежогасіння

Для боротьби з локальним спалахом і об'ємним пожежею сьогодні використовується модуль порошкового пожежогасіння (МПП). Для гасіння вогню в даному випадку застосовується порошок — ефективне і часто єдиний засіб протистояти пожежі.

Представлені рішення

В Магазині Брандтрейд ви можете придбати найбільш затребувані зараз модулі порошкового пожежогасіння Буран. Ми запропонуємо пристрої для максимального вирішення вашої задачі.

Модуль являє собою нетрубопроводную установку, яка дозволяє зберігати і подавати огнетушащий порошок, коли виконавчий імпульс впливає на пусковий елемент МПП. Установка може бути розміщена в приміщенні, якому потрібне забезпечення пожежної безпеки, а також за його межами.

МПП каталогу представлені низкою рішень:

  • Імпульсні установки: передбачають подачу вогнегасного складу в період до 1 секунди, монтуються у верхній частині зони, якої забезпечують захист.
  • Пристрої короткочасної дії: забезпечують подачу вогнегасного порошку в період більше 1 секунди, можуть також встановлюватись поза захищається зони.

Рішення можливо скомбінувати, в залежності від потреб об'єкта замовника.

Модуль порошкового пожежогасіння: особливості конструкції

МПП при почти одинаковом количестве средства для тушения огня различаются по конструкции и, следовательно, по техническим характеристикам.

К данным особенностям можно отнести наличие в конструкции модуля аэратора, который позволяет исключить слеживание средства для тушения огня. Также внизу полукорпуса могут быть углы, что дает возможность огнетушащему порошку почти целиком выйти из МПП при тушении огня в месте возгорания.

Конструктивною особливістю МПП короткочасного дії може бути наявність насадки розпилювача. Тут можуть змінюватись число і діаметр отворів виходу на розпилювачі. МПП імпульсної дії можуть відрізнятися діаметром отворів виходу, присутня можливість застосовувати спеціалізовані насадки.

Щоб задати будь-які уточнюючі питання про представленої продукції, дізнатись ціну на модуль порошкового пожежогасіння (МПП) або зробити вигідне замовлення — зверніться до нас за контактним телефоном.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner