Продавець БРАНД ТРЕЙД розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
32 відгуків
promo_banner
Впровадження і розробка систем гасіння
+380 (68) 535-90-01Проектний відділ
+380 (66) 558-72-60СІЗ та протипожежне обладнання
+380 (68) 905-38-85Перезаряджання вогнегасників
Додати відгук

Проектування систем протидимного вентиляції

Система протидимного вентиляції в Харкові

 

На об'єктах, що охороняються, повинні бути системи димовидалення. Вони істотно підвищує рівень пожежної безпеки та дозволяють уникнути неприємних запитань представників пожежної інспекції.

Яке призначення системи протидимного вентиляції і де її монтують?

Система даного роду покликана забезпечити повітряний коридор. Дим буде підніматися вгору, що дозволить людям знайти вихід з будівлі, в якому виникла пожежа. Щоб система протидимного вентиляції в Харкові працювала дійсно ефективно, її налаштовують так, що кожне приміщення очищається незалежно від інших.

В таку систему входять:

 • вентилятор;
 • повітропровід;
 • клапан димовидалення.
 • Вентиляційні клапани роблять з вогнестійких матеріалів.

Будь-яка система протидимного вентиляції в Харкові обов'язково оснащується автоматичним і ручним приводом. Перший приводить її в дію при спрацьовуванні пожежної сигналізації, другий дозволяє включати її в примусовому порядку, коли відбувається збій. «Брандтрейд» займається поставкою, монтажем і обслуговуванням вентиляційних систем в Харкові.

Сучасна протидимний система буває витяжною, а також припливної, штучною і природною.

Витяжна система протидимного вентиляції в Харкові дозволяє досить ефективно видаляти з приміщення продукти горіння, припливна дає можливість розсіювати дим завдяки нагнітанню свіжого повітря.

Те, яка система протидимного вентиляції підходить конкретному об'єкту, визначає професіонал, який згодом буде займатися її проектуванням. На це впливають технічні параметри об'єкта і те, де він знаходиться. Проектування і монтаж такої системи коштують недешево, але при виникненні пожежі це допомагає врятувати людей.

В будь-якому приміщенні, де працює більше 10 осіб, система протидимного вентиляції повинна бути обов'язково встановлена, а на великих об'єктах тим більше.

Група компаній «Брандтрейд» займається поставкою, монтажем і подальшим обслуговуванням вентиляційних систем, а також систем електропостачання, кондиціонування, кабельних та протипожежних систем, диспетчеризацією будівель. Крім того, вона проводить енергоаудит об'єктів у Харкові. Ми готові надати повний спектр послуг, пов'язаних з організацією протидимного вентиляції.

Фахівці «Брандтрейд» розроблять проект з урахуванням характеристик приміщення. Вони виконають установку та пусконалагодження обладнання, забезпечать регулярне обслуговування, щоб система протидимного вентиляції була завжди в стані готовності. У разі займання в приміщенні задимлення не буде.

Основні переваги систем димовидалення

Група компаній «Брандтрейд», що займається поставкою, монтажем і подальшим обслуговуванням вентиляційних електропостачальних, протипожежних, кабельних та інших систем, а також диспетчеризацією будівель, допоможе зробити так, що люди зможуть протриматися в палаючому будинку набагато довше. Вони встигнуть дочекатися прибуття пожежних бригад або дістатися до виходів. Продукти горіння не зашкодять дорогого устаткування, оскільки їх вдасться вчасно видалити.

У нас солідний досвід, завдяки чому ми зуміємо організувати на будь-якому об'єкті ефективну протидимну вентиляційну систему.

Де потрібно ставити системи димовидалення?

Як правило, така вентиляція необхідна для запобігання задимлення споруд, несприятливого впливу продуктів горіння на людей і майно в одному з приміщень будинку, а також на передбачених проектом будівлі шляхах евакуації людей. Системи протидимного вентиляції-димовидалення проектують для різних пожежних відсіків, приміщень різного функціонального призначення:

 • Приміщення з високою концентрацією людей;
 • Підземні паркінги;
 • Коридори;
 • Складські приміщення гарячо-мастильних матеріалів;
 • Підвальні приміщення і т. д.

Також протидимову вентиляцію обов'язково необхідно проектувати і монтувати на наступних об'єктах:

 • Адміністративні будівлі;
 • Висотні споруди;
 • Торгові та офісні комплекси;
 • Складські приміщення;
 • Підземні гаражі та паркінги.

При проектуванні систем димовидалення необхідно особливу увагу приділяти розрахункової частини, а також місць розташування обладнання і вимогам щодо викиду продуктів горіння назовні.

При виконанні проектування систем протидимного вентиляції наші інженери точно керуються діючими вимогами, враховуючи архітектурні особливості об'єкта проектування.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner