Продавець БРАНД ТРЕЙД розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
33 відгуків
promo_banner
Впровадження і розробка систем гасіння
+380 (68) 535-90-01Проектний відділ
+380 (66) 558-72-60СІЗ та протипожежне обладнання
+380 (68) 905-38-85Перезаряджання вогнегасників
Додати відгук

Проектування систем автоматичної протипожежної сигналізації

СИСТЕМИ ПОЖЕЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ

  • Монтаж пожежної сигналізації

  • Обслуговування пожежної сигналізації

  • Пожежна сигналізація в житловому будинку

Сучасні системи сигналізації та оповіщення

Сучасні системи сигналізації та оповіщення успішно вирішують завдання захисту від вогню. Вони дозволяють оперативно виявити ймовірний осередок пожежі чи появи диму, миттєво повідомити про подію в МНС, оповістити людей, що знаходяться в будівлі за допомогою світла і звуку. Пожежна сигналізація – система, що включає в себе певний набір обладнання, яке вибирається виходячи з площі підконтрольній території, технічних характеристик будівлі, рівня пожежної небезпеки об'єкта.

Можна виділити три основних типи сучасних систем пожежної сигналізації:

  1. Адресні системи визначають конкретне місце, в якому відбулося спрацьовування датчика, що значно підвищує ступінь оперативності реакції на ситуацію відповідних служб.
  2. Адресно-аналогові системи протипожежного захисту дозволяють отримувати найбільш повну вихідну інформацію: вони збирають дані з декількох датчиків (задимлення і температури), а потім передають інформацію в центр. В залежності від того, як саме змінюються вказані параметри і приймається рішення про формування сигналу.
  3. Неадресні системи пожежної сигналізації має сенс встановлювати тільки в невеликих приміщеннях, для яких знайти осередок загоряння не стане великою проблемою.

ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПРОТИПОЖЕЖНИХ СИСТЕМ

Набір обладнання, що використовується для організації системи, насамперед, залежить від масштабності проекту, необхідного ступеня його захищеності, ймовірності виникнення спалаху (особливо для виробничих приміщень). До складу автоматичних установок пожежної сигналізації входять

  • датчики для вимірювання температури та задимленості повітря в приміщенні,
  • сповіщувачі для обробки, протоколювання даних і формування сигналу тривоги,
  • контролер, призначений для збору і аналізу інформації та подання сигналу тривоги МНС, на включення системи пожежогасіння, димовидалення, оповіщення пожежної сигналізації.

датчики і детектори

Одними з найважливіших ланок автоматичної пожежної сигналізації, від яких багато в чому залежить ефективність всієї системи, є датчики і детектори. Саме вони реагують на такі показники як підвищення температури навколишнього середовища, швидкість цього підвищення, а також концентрацію продуктів горіння у повітрі та характер її підвищення. Крім того, датчики пожежної сигналізації визначають наявність в приміщенні диму і зростання електромагнітного випромінювання. У підсумку робота всієї системи автоматичної пожежної сигналізації залежить від того, наскільки чутливі і стійкі до перешкод ці пристрої. Існує поділ всіх димових сповіщувачів на фотоелектричні та іонізаційні, на активні і пасивні.

ФАХІВЦІ З СИСТЕМ ПОЖЕЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ КОМПАНІЇ "Брандтрейд" ДОПОМОЖУТЬ:

  1. провести технічний огляд приміщень і виявити існуючі ризики виникнення пожежі,
  2. підготувати пакет документів для виконання проектування,
  3. підібрати необхідне обладнання, виходячи з пожежонебезпеки об'єкта, його масштабів і підконтрольній території,
  4. купити пожежну сигналізацію,
  5. змонтувати обладнання, провести пусконалагоджувальні роботи,
  6. підтримувати систему в робочому стані, шляхом проведення її сервісного гарантійного та післягарантійного обслуговування,
  7. при виявленні несправностей оперативно замінити даний елемент системи.

Хто може обслуговувати систему пожежної сигналізації?

 

 

Відповідь: Тільки організації, що мають ліцензію МНС і відповідний персонал мають допуск до робіт, пов'язаних з пожежною безпекою. Відповідно й акт перевірки системи на працездатність становить компанія, що має відповідну ліцензію. Даний акт потрібна при перевірці пожежної об'єкта.

Як часто потрібно проводити перевірку працездатності системи пожежної сигналізації?

Відповідь: Не рідше 1 разу кожні 3 місяці, це норма вказана в законі РФ. Керівник організації зобов'язаний організувати перевірку всіх протипожежних систем на своєму об'єкті. Це значить необхідно самостійно знайти компанію для проведення перевірок та укласти договір на щомісячне або щоквартальне проведення ТО.

 

 

Що являє технічне обслуговування

 

Технічне обслуговування будь-яких типів пожежної сигналізації проводиться нашими співробітниками в Москві і області. Всі випробування виконуються після узгодження з представником Замовника. За результатами випробувань складається дефектна відомість, в якій вказані недоліки системи. Якщо потрібен ремонт і відновлення системи пожежної сигналізації, то необхідно виконати його в найкоротші терміни. При проведенні планового ТО виконуються наступні види робіт:

  • Зовнішній огляд системи
  • Перевірка працездатності складових частин
  • Усунення виявлених несправностей
  • Проверка состояния программного обеспечения
  • Правильность ведения технической документации

 

Мы, принимая объект на обслуживание систем защиты от пожара, не только следим за работоспособностью систем, а еще проводим полный анализ Вашего объекта в плане противопожарной безопасности.

А Вы знаете все что нужно сделать для этого? Давайте разберемся с Вами, какие же дела нас ждут впереди.

 

  • Сколько огнетушителей должно быть, и как часто их обслуживать?
  • Сколько сотрудников должно обучиться пожарно-техническому минимуму?
  • Нужно ли испытывать пожарные лестницы и ограждения крыш?
  • Нужна ли огнезащитная обработка?
  • Які приміщення потрібно категорировать по взрывопожарной і пожежної небезпеки?

При укладанні договору на обслуговування протипожежних систем, всі інші послуги по виконанню правил пожежної безпеки ми робимо БЕЗКОШТОВНО!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner