Продавець БРАНД ТРЕЙД розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
32 відгуків
promo_banner
Впровадження і розробка систем гасіння
+380 (68) 535-90-01Проектний відділ
+380 (66) 558-72-60СІЗ та протипожежне обладнання
+380 (68) 905-38-85Перезаряджання вогнегасників
Додати відгук

Навчання пожежно-технічного мінімуму

Атестація проводиться нашими педагогами. В якості підтвердження про проходження навчання видається посвідчення.

 ptm1

Цей вид навчання має проводитись для працівників організацій різного профілю не рідше 1 разу за 3 роки, в заздалегідь встановлені терміни. Заняття проводяться у вигляді інструктажу з пожежної безпеки в груповий і одиночної формі. Також можливе дистанційне навчання, де більша частина матеріалу дається на самостійне вивчення.

Кому потрібно проходити навчання з пожежно-технічного мінімуму?

Фахівці нашого проводять пожежно-технічний мінімум для осіб, які керують підрозділами, керівників, а також:

  • Відповідальних за пожежну безпеку компанії, установи;
  • Співробітників, що працюють з легкозаймистими речовинами;
  • Зварників, електриків та іншого інженерно-технічного персоналу;
  • Педагогічного складу;
  • Службовців і найманих працівників, незалежно від їх посади.

В рамках даних програм даються основні поняття з правилами протипожежної безпеки, законодавча база, основні вимоги, дії при пожежах. Навчання керівників і фахівців додатково включає розділи про організацію протипожежних заходів на підприємствах, відповідальності за недотримання правил і норм, розміри можливих штрафів і санкцій з боку контролюючих органів. Для всіх категорій персоналу нашими програмами передбачено проходження практичних занять.

У якому форматі проводяться заняття?

Слухачі отримують інформацію в спеціальному приміщенні організації у вигляді інструктажу. Заняття проводяться раз на 3 роки кваліфікованими фахівцями відповідно до заздалегідь встановлених термінів. Вивчаються методики використання засобів для гасіння пожеж як в одиночному, так і в груповому режимі (наприклад, тільки електрики або газозварники).

Також по ходу програми пожежно-технічного мінімуму службовці навчаються своєчасно сповіщати про пожежу в аварійну службу, використовувати наявне в організації обладнання в різних умовах (вогнегасники, пісок, вогнетривкі тканини, встановлення стаціонарного типу).

Що отримують слухачі?

У підсумку ви отримуєте посвідчення і повну упевненістю в тому, що кожен співробітник чітко знає свої обов'язки та порядок дій при пожежі.

Як записати та надіслати персонал на навчання?

Керівник підприємства чи установи може записати працівників на навчання, залишивши заявку. Після заповнення з вами зв'яжеться компетентний менеджер і допоможе встановити зручні терміни проведення інструктажу з мінімальною втратою робочого часу.

Додаткові послуги Брандтрейда з організації протипожежних заходів 

Ми здійснюємо:

  • розробку повного комплекту документів з пожежної безпеки (накази, інструкції, журнали
  • розробку планів евакуації
  • обслуговування пожежної безпеки (аутсорсинг)

Вигідні умови співпраці

Згідно з нормативно-правовими актами, пожежно-технічний мінімум зобов'язані проходити всі працівники будь-яких підприємств. В виду того, що кожна організація має свій внутрішній трудовий розпорядок, змінність робочого персоналу, робочий графік адміністрації, графік проведення навчання ПТМ узгоджується з керівництвом компаній. Це дозволяє здійснювати навчання без відриву від виробництва або при мінімальних втратах робочого часу.  

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner