Продавець БРАНД ТРЕЙД розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
32 відгуків
promo_banner
Впровадження і розробка систем гасіння
+380 (68) 535-90-01Проектний відділ
+380 (66) 558-72-60СІЗ та протипожежне обладнання
+380 (68) 905-38-85Перезаряджання вогнегасників
Додати відгук

Проектування систем автоматичного пожежогасіння

Системи автоматичного пожежогасіння

 


Основне функціональне призначення комплексних систем пожежогасіння пов'язано з обмеженням поширення пожежі на початковому етапі виникнення вогнища загоряння. Ці комплекси використовуються для оберігання від пожежі людей і цінностей, обладнання, що знаходяться в приміщенні. При ліквідації пожежі найбільш надійні та ефективні системи автоматичного пожежогасіння (АУПТ).

АУПТ: різновиди, призначення

Всі системи автоматичного пожежогасіння в більшості випадків являють собою комплекси, в яких пожежна сигналізація з'єднана з оповещательной системою і системою управління евакуацією людей. Установка АУПТ відбувається згідно з нормами пожежної безпеки. Обов'язково розміщення таких систем на наступних об'єктах:

 • серверних;
 • архівних кімнатах;
 • приміщеннях з великою кількістю електричного обладнання;
 • автостоянках;
 • приміщеннях складського типу;
 • ремонтних майстерень та ін.

Приведення в дію АУПТ здійснюється без допомоги людини, з використанням пожежного автоматичного механізму. Вся автоматизована система стежить за температурою в приміщенні, при найменшому її зміну – спрацьовує шляхом виникнення звукових і світлових сигнальних повідомлень. Завдяки цій системі відбувається автоматичне включення системи димовидалення, а також подається вогнегасна речовина (газ, піна, вода або аерозольні речовини). Сигнал «тривога» блискавично передається на пульт охорони.

Установки автоматичного пожежогасіння являють собою систему взаємопов'язаних елементів: резервуарів, наповнених вогнегасною речовиною, елементів управління, мережі трубопроводів і розпилювальних елементів.

Всі АУПТ поділяються на такі типи (по різновиди вогнегасної речовини, вживаного для ліквідації загоряння):

 • газові;
 • водяні;
 • пінні;
 • водяні (з включенням до складу вогнегасної речовини піноутворювача);
 • порошкоподібні;
 • аерозольні та ін.

Поширені типи АУПТ

Водяні – одні з найпоширеніших АУПТ. Існує два типи пожежних установок водяного типу – дренчерні та спринклерні. Спринклерні застосовуються для гасіння пожеж локального плану. Вони затребувані в тих випадках, коли треба блискавично зупинити пожежу на обмеженій площі. При підвищенні температурних показників вище норми відбувається спрацьовування комплексу пожежогасіння, при цьому струмінь води ліквідує загоряння в безпосередній близькості від вогнища.

Зовні спринклерні комплекси являють собою мережу трубопроводів зі спеціальними пристроями – спринклерами, які і розбризкують воду. В спринклерах постійно закачана вода. В дренчерних ж установках вода, необхідна для ліквідації пожежі, що надходить у трубопровід в момент появи вогнища загоряння. АУПТ реагує при пожежі подаванням величезної кількості води на значну площу. За подачу води відповідає дренчерный вузол керування, який приводиться в дію пневматичним або гідравлічним способами.

Останнім часом популярністю, особливо в приміщеннях з електрообладнанням, музеях, серверних, архівах і бібліотеках, користуються автоматичні системи газового пожежогасіння. Основу цих комплексів становлять балони з вогнегасною речовиною. Такі АУПТ екологічно безпечні, надійні і блискавично справляються з вогнем.

Затребуваний тип АУПТ – порошкові установки модульної різновиди. Модуль являє собою посудину з вогнегасною речовиною і газогенерирующим елементом. Після того, як газогенерирующая суміш досягне температури спрацьовування, в середині модульного елемента відбувається виділення газу, при цьому оболонка модульного елемента відкривається. Ці АУПТ відносяться до універсальним і доступним за ціною систем.

Вибір тієї чи іншої системи автоматичного пожежогасіння визначається типом приміщення і розміщених матеріалів або речовин.

 

 

 

 

 

 

Особисті нотатки Ціна від Одиниця Видимість Створення та оновлення Створено: 15:29 14.05.2020 Оновлено: 16:00 12.06.2020 Зображення (1 з 10) gas_suppression_banner.jpg Розміщення Група на сайті Ваша група позицій, використовується на вашому сайті Пошукові запити Використовуються для пошуку в каталозі Проектування систем автоматичного пожежогасіння×пожежа×вогнегасники×системи пожежогасіння×заправка вогнегасників×Проектування та обслуговування систем пожежогасіння×системи сигналізації×Проектування×пожежогасіння×brandmaster×брандмастер×Монтаж×проектування×обслуговування систем пожежної безпеки×Охоронні×аварійні та екстрені служби×обслуговування систем безпеки×послуга×пожежні послуги×монтаж і обслуговування×екстрені служби×протипожежні послуги×обслуговування×охорона×Брандмайстер×Brandmaster× Введіть пошукові запити через кому. Додаткові слова, такі як: купити, замовити, регіон, додаються автоматично Категорія на порталі Поточна і рекомендовані категорії Або виберіть одну з автоматично певних Охоронні, аварійні та екстрені служби >> Аварійні та екстрені служби Охоронні, аварійні та екстрені служби >> Проектування, монтаж і обслуговування систем безпеки >> Монтаж, проектування, обслуговування систем пожежної безпеки >> Проектування і обслуговування систем пожежогасіння Охоронні, аварійні та екстрені служби >> Проектування, монтаж і обслуговування систем безпеки >> Монтаж, проектування, обслуговування систем безпеки і відеоспостереження Портальні характеристики Стандартні характеристики з встановленими значеннями. Заповніть їх, щоб ваші позиції відображалися у фільтрах на порталі. Якщо ви не знайшли потрібну характеристику, будь ласка, напишіть нам Користувальницькі характеристики Ви можете самостійно створювати характеристики з зручними для вас значеннями. Такі характеристики не відображаються у фільтрах на порталі, а виводяться у вигляді додаткової інформації на картці товару. Просування Давайте покупцям додаткову вигоду 100%

АУПТ

Спринклерна система пожежогасіння

Внутрішній протипожежний водопровід

Водопенное пожежогасіння

Водяне пожежогасіння

Водяне пожежогасіння

системи аерозольного пожежогасіння

Аерозольне пожежогасіння

Система газового пожежогасіння в Москві

Газове пожежогасіння

Порошкове пожежогасіння

Система зовнішнього пожежогасіння

Система пожежогасіння сухий водою

Дренчерна система пожежогасіння

Система пожежогасіння тонкорозпиленою водою

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner