Бервуха багаторазового використання 3М 1260
- В наявності
- Код: СИЗ-Харьков-Н-191
Ціну уточнюйте
- +380 (66) 558-72-60СІЗ та протипожежне обладнання
- +380 (68) 905-38-85Перезаряджання вогнегасників
Багаторазові вставки з м'якого сополімеру. Три гребінці сприяють комфортному розміщенню у слуховому каналі. Подовжена ніжка дає змогу використовувати вставки в умовах брудного виробництва.
Угромадження слуху на виробництві піддаються мільйони людей у всьому світі. Більшість із них не замислюється про цю небезпеку. Однією з основних причин занесення шкоди слуху та загрозою його втраті є тривале перебування в місцях із сильним шумом. Люди недооцінюють шкідливий вплив шуму, оскільки здебільшого шум не викликає травм, наш організм ніяк не сигналізує про некомфортну силу звуку. Результат впливу шуму на слухову систему людини проявляється дуже пізно. Лише за 6-10 років людина розуміє, що щось не так. Ми не приділяємо уваги органам почуттів доти, поки вони нас не турбують, а коли це трапляється, очікувань, що медицина чудово все виправить. На жаль, у разі втрати слуху медицина може запропонувати лише незначні поліпшення. Поріг, де шум стає шкідливим, дуже низький. Шум здається лише прикрим перешкодою. У 95% кількості випадків люди не підозрюють, що шум завдає їм шкоди. Найпростіша ознака підвищеного шуму така: якщо під час розмови вам доводиться підвищувати голос, отже, шум уже почав свою руйнівну дію.
На робочому місці захист слуху обов'язковий для тих, хто упродовж дня піддається шуму рівня 90 дБ і вище, і рекомендований у тих випадках, коли рівень шуму наближається до цієї позначки. Шум 120 дБ може пошкодити слуху навіть упродовж короткого часу, і перебування в приміщенні з таким рівнем шуму вимагає серйозного захисту.
Згідно з європейським законодавством: якщо щоденний рівень шуму перевищує 85 дБ або інтенсивність імпульсного звуку понад 135 дБ, компанія має забезпечити наявність засобів захисту органів слуху. Якщо щоденний рівень шуму перевищує 90 дБ або інтенсивність імпульсного звуку понад 140 дБ, компанія має об'єднувати працівників використовувати засоби захисту слуху.
Індивідуальні беруші є найефективнішим способом захисту органів слуху від впливу шумів різної природи — від електродрилі, перфоратора, бензопили, газонокосарки, на тренуваннях у тирі та на стрільбищі, у метро та на автодрмі. Даже от храпа! Одноразові м'які беруші з поліуретану чудово допоможуть Вам виспатися та відпочити!
Щоб досягти ефективного зниження шумового впливу, необхідно постійно застосовувати засоби захисту органів слуху. Навіть короткочасне зняття засобів захисту в умовах шуму неабияк знижує ефективність захисту. Беруші мають бути підібрані за розміром слухового проходу, а навушники щільно закривати вуха. У разі недотримання перерахованих умов рівень зниження шуму становитиме не більш ніж 10 дБ.
Є різні типи засобів захисту органів слуху: беруші та навушники. Беруші роблять із різних м'яких матеріалів, під час використання їх вкладають у вуха. Навушники складаються з двох жорстких чашок, з'єднаних дужкою. Одноразові беруші треба використовувати тільки один раз. Беруші та навушники багаторазового використання вимагають ретельного догляду, вмісту в чистоті та своєчасного виявлення дефектів. Правильне та постійне застосування засобів захисту слуху знижує шумове навантаження для берушів на 10-20, для навушників на 20-30 дБ.
Треба пам'ятати, що кожен із типів захисту слуху блокує певний рівень шуму та неефективний для інших. Одноразові беруші з піноматеріалів і промислові навушники призначені для носіння в різних умовах.
- Ціна: Ціну уточнюйте