Продавець БРАНД ТРЕЙД розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
33 відгуків
promo_banner
Впровадження і розробка систем гасіння
+380 (68) 535-90-01Проектний відділ
+380 (66) 558-72-60СІЗ та протипожежне обладнання
+380 (68) 905-38-85Перезаряджання вогнегасників
Додати відгук

Утилізація, знищення відходів, екологічне обслуговування відходів

 
Тарифи прораховуються індивідуально під кожен запит з нашими співробітниками!

 

Утилізація вуглекислотних вогнегасників
 
Утилізація порошкових вогнегасників
 
Утилізація протипожежного обладнання та інвентарю
 
Утилізація протипожежних модулів
 
Навіщо утилізувати вогнегасник?

Вогнегасники − пристрої, призначені для гасіння пожеж вогнегасною речовиною. Будь-яке виробниче підприємство в Україні зобов'язане мати засоби пожежогасіння, в першу чергу це вогнегасники.

Виробники:
Для виробництва вогнегасників потрібні спеціальні ліцензії, на сьогоднішній день їх мають наступні компанії: Самарський завод протипожежного обладнання, Ростовська пожежна компанія, ТОВ «РУСИНТЭК», ТОВ «Ярпожинвест», ЗАТ «Пожтехніка», «Виробничий комплекс «РИФ», «Лівенський завод протипожежного машинобудування», «АПТВ», «МЕЛАНТИ», ТОВ ВКФ «Уралспецком», «ТЕМПЕРО», «ФАЭКС», «Пожтехцентр01», «ДІАПАЗОН+», «Пожтехніка», ТОВ «СПЕЦТЕХНОЛОГ», «Ірбіс», «ФОРТПОЖСИСТЕМА», НВО «Передові технології», ТОВ «Вогнеборець», ВАТ «Трансмаш», «ПОЖСЕРВИС», ТОВ «РПЗ», «СОВА», «СКМ», ВКФ «Гіперіон», «A. T. Servis», «Presto Brandsakerhet AB», «Меланти-Н», «Діапазон», «Смолпожсервис», «Тамбовское дослідно-конструкторське технологічне бюро», «СибПожИнвест», «Паростком», ВАТ «Новогрудский завод газової апаратури», «HAUX-LIFE-SUPPORT», ТОВ «ІВЦ Техномаш», «ТЗПТО», «JOCKEL GmbH & Co», USINES DESAUTEL, «ABRO INDUSTRIES», «Компанія СІС», «ДП Пожтехавтоматика», «Gloria GmbH», ГЗ ДСО «Озон».
Ринок вогнегасників постійно зростає, за прогнозами експертів, до 2020 року він збільшиться більш ніж на 7%.
У разі, якщо у вогнегасника закінчився термін експлуатації, або є зовнішні пошкодження балона, його потрібно утилізувати. Для цього краще всього звернутися в професійну компанію, так як утилізація вогнегасних речовин повинна виробляється у спеціальних умовах, а різні види вогнегасників мають свої особливості утилізації. Самостійний розбір балона вкрай небезпечний, так як він знаходиться під тиском. Метал і поліпропілен придатні до переробки, та будуть використані для виробництва нових виробів. А підприємство отримає всі необхідні документи для звіту.
 

 

 

Вивезення побутових відходів на утилізацію здійснюється з будь-якої точки р. Харкова і області.
Послуги з вивезення сміття підприємство надає юридичним і фізичним особам. Всі види відходів транспортуються на регламентовані місця захоронення та утилізації. Графік робіт по вивозу ТПВ узгоджується з замовником, або проводиться за заявкою замовника.
 
Договір на утилізацію відходів.
Грамотний юридичний супровід згідно з офіційними договорами, підприємство надає своїм клієнтам всю фінансову звітну документацію.
Надання послуг в Харкові і в усіх областях України!

Брандмастер дбаємо про стан нашої екології та пропонуємо послуги по утилізації відходів у всіх областях України. Ви можете проконсультуватися з нашими менеджерами по телефону, вказаному на сайті, і домовитися про вилучення відходів у вашому регіоні.

Екологічна ситуація, пов'язана з проблемами утилізації сміття, у всіх країнах світу з року в рік стає все значиміша і актуальніше. Україна не є винятком з цього правила, а швидше навпаки. Наша країна в рейтингах найбільш забруднених держав стрімко переміщується на верхні сходинки. Причиною тому є неправильне поводження з відходами. Так, наприклад, в європейських країнах утилізація відходів відбувається у більш ніж 80% випадків, в той час як в Україні ця цифра не перевищує 10%. Інший обсяг відходів складується на звалищах, отруюючи навколишній світ.

Наша компанія працює на ринку України вже кілька років веде активну діяльність в сфері утилізації відходів. Завдяки динамічному розвитку, кваліфікованого персоналу і наявності спеціалізованого транспорту, ми постійно працюємо над розширенням області надання наших послуг і надаємо їх практично у всіх регіонах України. Так, наприклад, ми співпрацюємо з клієнтами, що знаходяться в наступних областях:
У кожному з цих регіонів знаходиться безліч підприємств, що працюють в різноманітних галузях промисловості, і кожне з них утворює відходи, які необхідно грамотно утилізувати. Наша організація в короткі терміни і максимально організовано надасть послуги по збору, транспортуванню та утилізації відходів в будь-якій з областей, описаних вище.

Довіра клієнтів і турбота про довкілля – пріоритети нашої діяльності. Зв'яжіться з нашими менеджерами за контактними даними, вказаними на сайті, і ми подбаємо про те, щоб утилізація відходів у будь-якому куточку України була виконана максимально дбайливо і ефективно.

Відео з утилізації автомобілів та техніки

 

Що підлягає обов'язковій утилізації

 

Що підлягає обов'язковій утилізації?
  • побутова техніка і електровузли, акумуляторні батареї, батареї, крони, елементи живлення, оргтехніка. Чому така необхідність?У них містяться отруйні хімічні речовини, кислоти, луги, елементи важких металів(берилій, кадмій, свинець, а також – ПВХ). Такі відходи не піддаються самознищення, корозія їх корпусів призводить до виходу в навколишнє середовище електроліту, лугів, що призводить до тяжких отруєнь людей і серйозним забрудненням навколишнього середовища токсичними речовинами.
  • відходи нафтопродуктів – моторні, гідравлічні, трансмісійні, мастила, охолоджувальні рідини – ЗОР. В виду того, що всі ці масла приходять з часом у непридатність за їх цільовим призначенням, подальша їх доля – утилізація масел, які можуть містити іони металів, гудрони, шлаки, домішки радіоактивних елементів, асфальтенів, емульсій.
  • ртутьвмісні відходи – лампи денного світла, термометри, игнитроны. Чому необхідно утилізувати ртутьвмісні відходи?Кожна люмінесцентна лампа містить від 10 мг до 1 г ртуті у вигляді пари, термометри і игнитроны містять безпосередньо сам рідкий метал – ртуть, небезпека якого відома.
  • автомобільні відходи – автопокришки, повітряні фільтра, автоскло триплекс зі спеціальною плівкою всередині скла, запобігає розкид уламків під час аварій, пластикові бампера, підкрилки, акумуляторні батареї, двигуни. Чому необхідно утилізувати? Автомобільні відходи – найпоширеніший вид відходів, тому як автомобілем користується все більша і більша кількість людей. Обслуговування авто на сто та автомийках не може обійтися без послуг утилізації, тому що транспорт вимагає заміни шин, акумуляторів і інших деталей, які можуть бути використані для вилучення з них вторсировини (свинець, гума, пластик). Якщо не здавати автотранспортні відходи на утилізацію, можна створити дуже масштабні звалища коліс, гори брухту небезпечних речовин або цінного вторсировини, допустити розлив їдкого електроліту, забруднення ґрунту від мулу автомийок.
  • токсичні відходи – виробничі сливи, шлами, неліквідне сировину, обрізки, опади – в рідкому і твердому вигляді, хімічні речовини, фармацевтичні препарати і продукти, супутні їх виготовлення, прострочена косметична, харчова продукція, напівфабрикати, сорбенти, фільтри, опади, фільтрати, активоване вугілля, мінераловатні плити, просочені формальдегідами, азбестові матеріали, небезпечні за рахунок виділення в повітря азбестових волокон; фарби, чорнило, картриджі, тара від фарб і пестицидів – всі ці предмети містять хімічні сполуки, які не піддаються процесам розкладання з часом.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

УТИЛІЗАЦІЯ, ЗНИЩЕННЯ ВІДХОДІВ, ПЕРЕРОБКА, ЕКОЛОГІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ BRANDMASTER

 

Переробка відходів може включати або не включати їх обробку — діяльність, спрямовану на зміну фізичного, хімічного або біологічного стану відходів для забезпечення подальших робіт щодо поводження з відходами[2]. Обробці підлягає безліч витягаються з відходів матеріалів, включаючи скло, папір, алюміній, асфальт, залізо, тканини, різні види пластику і органічні відходи (джерела численних шкідливих речовин і навіть бактерій і вірусів). У деяких випадках окремі процеси переробки відходів бувають технічно або економічно недоцільні невигідні через непомірно великих витрат матеріальних, транспортних, фінансових і людських ресурсів.
Утилізація відходів — використання відходів для виробництва товарів (продукції), виконання робіт, надання послуг, включаючи повторне використання відходів, в тому числі повторне використання відходів за прямим призначенням (рециклінг), їх повернення у виробничий цикл після відповідної підготовки (регенерація), а також вилучення корисних компонентів для їх повторного застосування (рекуперація);

використання відходів на різних стадіях технологічного циклу
забезпечення вторинного використання або переробки відходів і які відслужили свій термін, або забракованих виробів.
При проектуванні сучасної продукції розглядають її утилизируемость — комплекс показників, що забезпечують ефективну утилізацію відходів, що утворюються при її виробництві і експлуатації і після виведення з обігу.

Таким чином, поняття утилізація і переробка перетинаються. Так, переробка відходів може включати їх утилізацію в частині вторинного використання, а утилізація може включати в себе переробку відходів в тих випадках, коли вона технічно можлива, технологічно необхідна або вимагається законодавством. З іншого боку, утилізація не розглядає переробку там, де відходи можуть бути використані в продукції безпосередньо, без переробки. На думку деяких фахівців, крім вторинних ресурсів і відходів виробництва і споживання, утилізації також підлягають ресурси, що не знаходять прямого застосування

Рециклінг
Також не слід ототожнювати переробку відходів з рециклінгом (син. рециклізація). Термін рециклінг використовується для позначення процесу повернення відходів у процеси техногенезу. Іншими словами, рециклінг — це процес, а переробка відходів — це діяльність, що складається з галузей діяльності і безлічі різних процесів. У цьому сенсі рециклінг є одним з елементів утилізації відходів, яка в свою чергу є частиною переробки відходів. Рециклінг відходів здійснюється повторним використанням відходів за тим же призначенням, наприклад скляних пляшок після їх відповідної безпечної обробки та маркування (етикетування), або шляхом повернення відходів після відповідної обробки у виробничий цикл (наприклад жерстяних банок — в виробництво сталі; макулатури — у виробництво паперу та картону тощо)
Сортування — це вибір компонентів із змішаних (не сортованих) вже утворених в результаті збору відходів.

Поділ та/або змішування відходів згідно з певними критеріями на якісно різні складові.

Сортування відходів здійснюється на спеціалізованих підприємствах, комплексах сортування, сортувальних цехах, сортувальних лініях.

Знешкодження відходів — зменшення маси відходів, зміна їх складу, фізичних і хімічних властивостей (включаючи спалювання і (або) знезараження на спеціалізованих установках) з метою зниження негативного впливу відходів на здоров'я людини і навколишнє середовище;[

Деякі відходи потребують знешкодження перед розміщенням на звалищах, полігонах або у відвалах. Так, відходи титанового виробництва, що містять летючий і токсичний безводний хлорид алюмінію, перед вивезенням обробляють вапном.

Одні з найбільш об'ємних промислових відходів — це відходи вуглевмісні. Нафтовидобувна і нафтопереробна промисловість, вуглевидобувна та інші види промисловості є джерелами небезпечних вуглецевмісних відходів. Для їх знешкодження використовують різні методи і технології. Сучасні наукові розробки дозволяють знешкоджувати більшу частину промислових відходів, зменшувати їх обсяг і забезпечити максимальну безпеку. Сьогодні знешкодження небезпечних відходів можна провести термічними, фізико-хімічними, хімічними та іншими способами. Так, наприклад, за допомогою методів, окислювально-відновних реакцій, реакцій заміщення відбувається переклад різних токсичних і небезпечних сполук у нерозчинну форму.
Спалювання відходів — термічний процес окислення з метою зменшення обсягу відходів, вилучення з них цінних матеріалів, золи або отримання енергії.

Спалювання сміття та інші способи обробки відходів з використанням високих температур відомі під терміном «термальна обробка».

В результаті спалювання ТПВ утворюється зола, яка підлягає захороненню на спеціальному полігоні..

Ліцензії 

 

 
 
 
Наша місія   екологічно чиста Україна

В Україні лише 6% сміття йде на переробку – з цим показником і бореться компанія «Брандмастер». Надані нами послуги з утилізації дають можливість кожному підприємству в Україні законно вирішувати проблему вивезення та знищення відходів. Ми впевнені, що в найближчому майбутньому, завдяки нашим клієнтам, екологія України значно покращиться. А поки ми прикладаємо максимально зусиль для досягнення екологічно чистої країни.

ртутьвмісні відходи
1. Відходи відпрацьованої ртуті
2. Відходи приладів, що містять ртуть
3. Люмінесцентні лампи типу ЛБ і ДРЛ
4. Енергозберігаючі лампи
5. Термометри
Несортованих відпрацьованих акумуляторних БАТАРЕЇ
6. Кислотні акумуляторні батареї відпрацьовані
7. лужні акумуляторні батареї відпрацьовані типу НЖ
8. лужні акумуляторні батареї відпрацьовані типу ПК
9. Літій-іонні акумулятори відпрацьовані
ВІДХОДИ ТА БРУХТ електричного та електронного ВУЗЛІВ
10. Електро-променеві трубки
11. Ртутні вмикачі
12. Скло від електронно-променевих трубок
13. Активоване скло
14. Друковані плати, радіодеталі
ВІДХОДИ ВИРОБНИЦТВА, ВИГОТОВЛЕННЯ І ЗАСТОСУВАННЯ смол латекси клеїв
14. Відходи латексу в т. ч. крихта
15. Смолисті масла
16. Вугільна смола і просмолені продукти
17. Бітумні суміші, що містять вугільну смолу
18. Шлами від клеїв, що містять небезпечні речовини
Відпрацьовані нафтопродукти, ВІДХОДИ, забруднені нафтопродуктами, ВІДХОДИ СУМІШЕЙ МАСЛО / Утилізація відпрацьованих / ВОДА, ЕМУЛЬСІЇ
19. Нафтошлами
20. Ганчір'я забруднений нафтопродуктами
21. Спецодяг, забруднений нафтопродуктами
22. Спецвзуття забруднений нафтопродуктами
23. Фільтрувальний папір, картон забруднений нафтопродуктами
24. Промаслений пісок
25. Суміші охолоджуючих рідин
26. Тирса, стружка, обрізки, що містять небезпечні речовини
27. Грунт, забруднений нафтопродуктами
28. Фільтри відпрацьовані, забруднені
29. Відпрацьовані паливно-мастильні матеріали (відпрацьовані індустріальні, гідравлічні, моторні масла, суміші масло / вода)
30. Відходи гуми та гумові вироби, забруднені нафтопродуктами або іншими речовинами
31. Суміш вода / масло, вуглеводні / вода, емульсії / вода, баластні води.
32. Мазут
33. Масла на основі ПХД (соволом, совтола)
34. Конденсатори і трансформатори забруднені ПХД (з наповненням)
35. Конденсатори і трансформатори, забруднені ПХД (без наповнення)
ВІДХОДИ лакофарбових матеріалів (ЛФМ)
36. Відходи застосування чорнила, барвників, пігментів, фарб, лаків і оліфи
37. Відходи фарб і лаків, що містять органічні розчинники
38. Водні шлами, що містять фарби, лаки з небезпечними речовинами
39. Відходи від видалення фарб і лаків, що містять органічні розчинники
40. Водні суспензії, які містять фарбу або лак
ВІДХОДИ ВИРОБНИЦТВА, ОДЕРЖАННЯ І ЗАСТОСУВАННЯ фармпрепаратів
41. Неякісні або прострочені фармпрепарати
42. Відходи виробництва і отримання фармацевтичних препаратів
ВІДХОДИ, які складаються АБО містять хімічні речовини
43. Відходи використання хімічних препаратів і реактивів
ВІДХОДИ УПАКОВОК ТА КОНТЕЙНЕРІВ забруднень
44. Тара металева, забруднена речовинами типу ЛКМ, ПММ тощо.
45. Тара пластикова, забруднена речовинами типу ЛКМ, ПММ тощо.
46. Тетра-паки зіпсовані, відпрацьовані
47. Відходи ПХВ, забруднені (Поліетилен, пластмаса, полістирол тощо)
48. Відходи фторопласту
 БІО-ВІДХОДИ
49. Відходи від медичної діяльності
50. Відходи від ветеринарної діяльності
КЛІНІЧНІ ВІДХОДИ
51. Відходи, що виникають у результаті медичного догляду, ветеринарної чи подібної практики, і відходи, що утворюються у лікарнях або інших закладах під час досліджень, догляду за пацієнтами (у т. ч. голки, системи, шприци тощо)
52. Фотохімікати (фіксажние розчин)
53. Тара аптекарська використана (скляна)
54. Тара аптекарська використана (полімерна)
55. Плівка рентгенівська, фотографічна, а також фотопапір
56. Бактерицидні лампи
ІНШІ ВІДХОДИ (ВІДХОДИ ГУМИ. ПВХ ТА ІН.)
57. Шини автомобільні відпрацьовані
58. Абразивні матеріали відпрацьовані
59. Електроди відпрацьовані
60. Відходи, що містять азбест
61. Продукти харчування (термічна утилізація)
62. Косметичні засоби
ОРГТЕХНІКА ТА інше офісне обладнання та ТЕХНІКА ЗА об'ємом до 10 ОДИНИЦЬ
63. Блок безперебійного живлення
64. Блок живлення
65. Відеомагнітофон
66. Жорсткий диск
67. Калькулятор
68. Картриджі та тонери відпрацьовані
69. Касові апарати
70. Клавіатура
71. Колонки
72. Кондиціонер
73. Копір
74. Магнітофон
75. Материнська плата
76. Мережева карта
77. Миша комп'ютерна
78. Мікрохвильова піч
79. Модем зовнішній
80. Монітор електронно-променевий
81. Монітор рідкокристалічний
82. МФУ
83. Ноутбук
84. Операційна пам'ять
85. Пилосос
86. Принтер
87. Пристрій CD / DVD-ROM
88. Сервер
89. Системний блок
90. Сканер
91. Стабілізатор напруги
92. Телевізор
93. Телефонні пристрої
94. Чайник електричний
ТЕХНІЧНЕ ОБСТЕЖЕННЯ ОБЛАДНАННЯ
95. Надання актів дефектування
96. Технічне обстеження офісного, побутового, обчислювального обладнання, що друкують пристрої, пристроїв спеціального призначення)
ЗАГОТІВЛЯ чорними та кольоровими металами
97. Послуги демонтажу брухту чорних і кольорових металів
98. Послуги різання брухту чорних і кольорових металів
99. Послуги сортування брухту чорних і кольорових металів
100. Вивезення брухту чорних і кольорових металів
АВТОМОБІЛІ
101. Вивезення, розбирання та різання автомобілів
Знищення архівних документів
102. Паперові документи
103. Жорсткі диски
104. Інші носії інформації

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner